Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha shfaq patriotizmin e saj, krenohet që i ka bërë flokët kuq e zi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, i mahniti të gjithë kur në klipin e fundit me Doja Cat, u shfaq me një stil krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Ajo i ngjyrosi flokët e saj në të kuqe me rrënjët e saj të zeza, duke bërë kështu një ndryshim drastik në dukjen e saj.

Jo si pa qëllim, këto ngjyra përkojnë edhe me ngjyrat e flamurit kombëtar shqiptar.

E lumtur dhe krenare me këtë pamje, Bebe Rexha publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi me flokët kuq e zi, teksa në mbishkrimin e fotografisë vendosi dy emoji në formë zemre me këto dy ngjyra.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nuk kanë munguar, veçanërisht nga fansat shqiptarë, të cilët me mburrje e kanë vlerësuar këtë prezantim të këngëtares.

https://www.instagram.com/p/CG75Nqhl0oO/?utm_source=ig_web_copy_link

Bebe Rexha është krenuar gjithmonë me vendin e saj të origjinës, teksa në dhjetor të vitit të kaluar, ajo mori rrugën nga ShBA për në Shqipëri, për të vizituar disa zona të prekura nga tërmeti.

Ajo gjithashtu hapi një fond grumbullimi online, ku përmes ndikimit të saj arriti që të mbledhë mjaftueshëm të holla, për të rindërtuar dy shtëpi të familjeve shqiptare të rrënuara nga tërmeti i nëntorit 2019.

Bebe Rexha me vizitë speciale në Shqipëri, dhjetor 2019 (Foto: Telegrafi)

Postime të ngjashme

Nesër më 28 Janar vjen super projekti nga labeli MRM

T E

Mbahet koncerti i parë me publikun të inkubuar në flluska hapësinore – zgjidhja që këngëtarët kanë gjetur për periudhën e COVID-19

S.B.

Rita Ora flet për rolin e ri në “Twist”: Kam qenë gjithmonë një fanse e Charles Dickens, i kam lexuar shumë librat e tij

S.B.

Dedikimi prekës i Adriana Matoshit për ditëlindjen e vajzës: Do të plotësojë secilën dëshirë që ti e ke

S.B.

Homazh për mjekët që humbën jetën, kolegët mbjellin një pemë ulliri në oborrin e spitaleve në nder të Drini Dobit

S.B.

Yll Limani prezanton tatuazhin e dytë në trupin e tij

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...