Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha shijon kohën e ngrohtë nën krahët e të dashurit të saj, Keyan Safyari

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është tash e sa kohë në lidhje me regjisorin Keyan Safyari.

Lidhja e saj u bë publike vitin e kaluar, ndërsa vet këngëtarja është munduar ta mbajë sa më private, duke mos folur shpesh në media rreth të dashurit të saj.

Teksa është aktive çdo ditë në rrjetet sociale, artistja shqiptare ndan me ndjekësit herë pas edhe ndonjë imazh nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Rexha ka publikuar për fansat një video, ku shfaqej në një jaht, teksa shijonte motin e ngrohtë në krahët e Keyan.

Çifti duken shumë të lumtur dhe në harmoni me njëri-tjetrin, ndërsa shijojnë kohën së bashku.

Në anën tjetër, 31-vjeçarja po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Sacrifice”, që është pritur shumë mirë nga fansat.

Ajo është në prag të lansimit të albumit të saj më të ri, që do të publikohet në pak muaj.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...