Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha shpreh gatishmërinë për të paguar faturat e fansave të saj për fundvit

Artistja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, po e hap zemrën e fansave të saj për fundvit.

Ajo ka shprehur gatishmërinë e saj që të paguajë disa prej faturave të fansave të saj, duke marrë parasysh vështirësitë financiare me të cilat janë përballur shumë prej tyre.

31-vjeçarja ka lënë një mundësi të hapur për fansat e saj në InstaStory, që të shkruajnë emrin e llogarisë dhe të dërgojnë faturën e tyre aty.

“Dua të paguaj disa nga faturat tuaja për Krishtlindje. Vendosni emrin tuaj dhe vlerën e faturës këtu. Unë do t’ju kontaktoj dhe ju do më tregoni faturën”, ka shkruar Rexha në InstaStory.

Pandemia globale COVID-19 ka shkaktuar një krizë ekonomike në mbarë botën, me shumë prej njerëzve që nuk kanë pasur mundësi të paguajnë faturat apo qiranë shkaku i mungesës së punës.

Edhe këngëtarja tjetër e famshme ndërkombëtare, Talyor Swift, pak javë më parë doli vullnetare për të ndihmuar dy nëna, pasi pa historinë e tyre në “New York Times”, që po rrezikonin të mbeteshin pa shtëpi shkaku i krizës pandemike.

Postime të ngjashme

Vdes nga kanceri nëna e Melinda Ademit

T E

Sadik Ukaj- Sadi gati për super projektin “Oj nana jem”

T E

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...