Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha sjell ripërpunimin e këngës “Baby I’m Jealous”

Bebe Rexha është ndër këngëtaret shqiptare që po korr sukses në tregun ndërkombëtar.

Ajo shquhet për një mënyrë të veçantë interpretimi, teksa po rrëmben zemrat e mijëra fansave.

Ndërkaq, ditë më parë ajo lansoi këngën “Baby I’m Jealous”, në bashkëpunim me reperen Doja Cat.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...