Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha tërheq vëmendje të madhe me pozat topless

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke sjell informacione të shumta nga jeta dhe karriera profesionale.

Kështu, në një postim në fundit në Instagram, Bebe ka arritur që të josh rreth 10.6 milionë ndjekësit e saj.

Artistja u pa duke pozuar para kamerës topless, kurse në pjesën e poshtme po mbante të veshur një palë xhinse të thjeshta.

Për të ruajtur modestinë, ajo zgjodhi që të mbulojë gjoksin përmes duarve.

Në përshkrim bukuroshja bionde kishte vendosur një ‘emoji’ me zemër të kaltër, derisa edhe disa nga fansat bënë të njëjtën gjë në komente.

Postime të ngjashme

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Lea Muslija

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Lea Muslija

Kida shpërndan imazhe atraktive nga qëndrimi i saj në Los Anxhelos

Lea Muslija

Kim Kardashian tregon se ajo ishte e gatshme ta lërë vetëm Kris Humphries në altar

Lea Muslija

Dua Lipa tregon linjat e bujshme ndërsa feston me tortë arritjen e Nr.1 ​​në top listat e SHBA

Lea Muslija

Pas ndarjes nga e fejuara, Liam Payne debuton ngjyrën e re të flokëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...