Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha vazhdon të rrëmbejë vëmendjen me pozat e reja si flokëkuqe

Zhurnal Ads

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po shijon suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Baby, I’m Jealous”.

Kënga e cila erdhi në bashkëpunim me reperen Doja Cat është shndërruar në një prej këngëve hit të momentit, duke pushtuar top listat ndërkombëtare.

Ajo çfarë ra në sy më shumë në klipin e fundit të këngëtares ishte klipi i këngës, në të cilin ajo u shfaq mjaft atraktive.

Dukja e re me flokë të kuqe, bëri që e gjithë vëmendja të kthehet nga ajo, pas këtij ndryshimi drastik.

Rexha po vazhdon të ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale fotografi të ndryshme nga dukja e saj e re.

https://www.instagram.com/p/CGlMNGWFgiF/?utm_source=ig_web_copy_link

Së fundmi, 31-vjeçarja ka publikuar një fotografi mjaft atraktive për fansat e saj, ku shfaqet me flokë të shthurura dhe një palë syze të errëta.

Ndërkohë që pëlqimet dhe komentet e shumta prej fansave nuk kanë munguar, një pjesë e mirë e të cilëve e kanë komplimentuar për ndryshimin e ri.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Bashkë që 20 vite, Yllka Kuqi rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshortin Astrit Pallaskën

admin

Fejohet Aida Doçi

admin

Diona Fona paralajmëron bashkëpunim me një artist të huaj

admin

Pesë gjërat që duhet t’i dini për gruan e Khabib, Patimat Nurmagomedova – të cilën sportisti e mban larg rrjeteve sociale

admin

Meg Ryan, aktorja që rrënoi bukurinë natyrore me ndërhyrje estetike

S.B.

Sinani e Vjollca sjellin bashkëpunimin e radhës

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...