Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha voton me bluzë transparente në zgjedhjet në ShBA: Shpresoj se edhe ju po e kryeni obligimin tuaj qytetar

Dje (e martë) në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë mbajtur zgjedhjet presidenciale.

Populli amerikan ka votuar për dy kandidatët në garë: Donald Trump dhe Joe Biden.

Obligimin e saj si qytetare e ka kryer edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha.

Artistja, emri i vërtetë i së cilës është Bleta Rexha është e lindur në Brooklyn të New Yorkut nga prindër shqiptarë, dhe është rritur në Staten Island.

Pas votimit, Bebe Rexha publikoi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram një fotografi mjaft provokuese, ku shfaqej me një bluzë transparente te pjesa e gjoksit.

https://www.instagram.com/p/CGVSACGF9bp/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo kishte mbuluar njërin gjoks me një stampë ku shkruhej “Unë votova”, ndërsa mori vëmendjen e fansave me paraqitjen provokuese.

“Unë votova, shpresoj se edhe ju po e bëni gjithashtu”, shkroi 31-vjeçarja në mbishkrimin e fotografisë.

Ajo ndërkohë po vazhdon edhe të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit në bashkëpunim me Doja Cat, të titulluar “Baby, I’m Jealous”.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...