Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha zbulon datën e këngës së re

Bebe po vjen me duet të ri.

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka finalizuar projektin e ri muzikor.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, këngëtarja ka zbuluar disa sekuenca të kësaj kënge, e cila vjen në bashkëpunim me Topic.

“We’ll never change”, titullohet kënga e re e Bebe Rexhës në bashkëpunim me Topic dhe lansohet nesër (e premte).

Në anën tjetër, Bebe Rexha si shumë artiste të tjera së fundi i hyri botës së biznesit, duke sjellë në treg linjën e saj të të brendshmeve.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...