Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

Bebe Rexha është mjaft e hapur me fansat e saj, sa i përket jetës së saj në përgjithësi.

Në rrjete sociale bukuroshja bionde është tejet aktive, sidosmos në Tëitter, ku informon për karrierën profesionale.

Por, në një imazh të ndarë në Instagram, Bebe ka zbuluar një fobi të saj, e cila është e dukshme tek një pjesë e popullsisë.

“Kjo jam unë. Urrej të udhëtojë. Kur jam në aeroplan asgjë nuk është qesharake, derisa të aterojë”, shkruhej në mbishkrim.

Të njëjtën e kanë ndarë edhe disa prej ndjekësve të saj, ndërsa tregonin se ndajnë të njëjtën frikë sikurse artistja.

Ndërkaq, më parë gjatë ditës ajo po ashtu ka reaguar ndaj kritikave të fansave, nuk thënë se nuk ka kohë të merret me tallje.

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...