Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Befasohet nga i biri për Ditën e Shën Valentinit, Adrola Dushi: Jam njeriu më i bekuar në botë

Shën Valentini apo Dita e të Dashuruarve festohet çdo vit me datën 14 shkurt.

Është dita kur njerëzit ia shfaqin dashurinë një personi tjetër përmes dhuratave të ndryshme, e po ashtu edhe në rrjete sociale.

Së fundmi modelja dhe prezantuesja nga Shqipëria, Adrola Dushi, është surprizuar nga djali i saj, Troi, për këtë ditë.

Ai i ka dërguar një mesazh, me anë të të cilit falënderon të ëmën për përkujdesjen dhe për atë që ka bërë për të.

“Unë nuk e di ku kam bërë aq mirë sa të meritoj një djalë si ti. Nuk më besohet që ti u rrite kaq shumë sa mua t’më vijë një mesazh i tillë. Jam njeriu më i bekuar në botë. Ti je gëzimi im”, ka shkruar ajo në një video të publikuar në Instagram.

Troi ndërkaq është djali i modeles shqiptare nga martesa e mëparshme me Adis Patushin.

Adrola momentalisht është ‘single’ dhe se po shijon jetën mes Shqipërisë e Amerikës.

Postime të ngjashme

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

Gjon Muharremaj me koncer në Kosovë të shtunën

D V

Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...