Befason Alketa Vejsiu, si rrallëherë publikon fotografi me bikini dhe ekspozon linjat trupore

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi së fundmi.

 

Ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa fotografi, ku shfaqet duke shijuar kohën e mirë me diell në këto ditë të nxehta vere.

Ndër to në sy ra një fotografi e fundit që ajo e publikoi për fansat e saj në rrjetin social Instagram, ku si rrallëherë shfaqej duke pozuar në bikini.

Teksa merrte një pozë në profil me fytyrë nga dielli, Vejsiu nuk hezitoi që për një çast të vinte në pah edhe linjat e saj trupore, përkatësisht të ekspozonte edhe të pasmet e saj.

E veshur me një palë bikini të zeza, Alketa ka treguar se ndodhet në formë të mirë trupore, gjë për të cilën edhe nuk heziton të ekspozohet.

Ndër vite, paraqitje të tilla me provokuese kanë qenë të pakta nga ana e Alketës.

Vejsiu vazhdon të mbetet njëra ndër prezantueset dhe autoret e emisioneve dhe spektakleve më të spikatura në TV Klan. 

Related posts

Gjira: Meshkujt që tradhtojnë nuk i duhen një femrës në jetë

D V

E pyesin se kur do të martohet me Shkëlzenin, Armina Mevlani: Nuk kemi urgjencë, kemi plot gati 9 vite bashkë

D V

Kylie Jenner sjell poza atraktive pranë veturës luksoze Mercedes Benz Wagon

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com