Agjencia Zhurnal.mk

Befason Luana, e provon edhe këtë eksperiencë ne Dubai

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po i shijon këtë kohë pushimet në Dubai.

Ajo po publikon imazhe të ndryshme nga pushimet e saj luksoze, përcjell ORAinfo. Ajo na ka treguar sa e guximshme është.

Luana ka postuar ku shihet se ka hipur mbi një deve.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...