Agjencia Zhurnal.mk

Befason Mimoza Shkodra, shfaqet e veshur si një adoleshente

Mimoza Shkodra është njëra ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo. Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi.

E pas ndarjes, Mimoza iu kthye profesionit të saj dhe pati paraqitje gjithmonë e më tërheqëse.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku është shfaqur në stilin e një adoleshentes.

E veshur me gjinëse dhe nje bluzë pink dhe me rrolera, Mimoza po duket si një 16 vjeçare.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...