Agjencia Zhurnal.mk

Befason Mourinho: Nuk do ta ndërroja Lo Celson me Bruno Fernandesin

Trajneri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho ka thënë se ai nuk do ta ndërronte Giovani Lo Celso për yllin e Manchester Unitedit, Bruno Fernandes.

Është pretenduar se Spurs zgjodhën të nënshkruajnë me Lo Celso vitin e kaluar përpara Fernandes, i cili ishte atëherë lojtar i Sporting CP.

Se klubi londinez ka vendosur drejt e ka konfirmuar edhe trajneri Mourinho, i cili ka thënë se nuk do ta ndërronte argjentinasin për portugezin.

“Nuk di asgjë për atë histori, por nëse është e vërtetë dhe Lo Celso është lojtari që erdhi te Spurs, unë do të thosha se nuk do të ndërroja Lo Celso për asnjë lojtar”.

“Unë definitivisht nuk do ta ndërroja atë për asnjë lojtar tjetër”.

“Nuk është vetëm për Bruno Fernandes, por për të gjithë”, ka thënë Mourinho.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!