Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Befason Sara, zbulon si e thërret vjehrrën

Sara ndan imazhin më të mirë me vjehrrën.

Sara Hoxha dhe Ledri janë në pritjen më të ëmbël.

Dyshja shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan Kosovarja.

Është Sara ajo e cila po ndan momente të shumta në lidhje me këtë ndjenjë.

Dje, ajo ka organizuar një “babyshower”, në mënyrë tejet madhështore me shumë të fturar.

Por, imazhi më i bukur është ai bashkë me vjehrrën e saj, ku shihen të lumtura së bashku.

Sara shfaqet duke përqafuar Xherin në foton që ka postuar, ndërsa po me këtë foto zbulon se ajo e quan vjehrrën e saj me emrin përkëdhelës, Pashule.

Postime të ngjashme

Genta Ismajli me dedikim për të ëmën në Ditën e Nënës: Ti je bota ime, faleminderit për gjithçka që ke bërë

S.B.

Për deklaratën e Feros rreth klikimeve, reagojnë edhe producentët ZzapnChriss: Sa poshtë ke rënë, nuk po të shohim fare

S.B.

Ermal Fejzullahu, Ghetto Geasy dhe Majk të mërkurën sjellin këngën e re

S.B.

Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli i rikthehet punës dhe duket në formë të mahnitshme

S.B.

Modelja ruse, Ariana Lirey bën tatuazh fytyrën e Don Xhonit

S.B.

Fansat akuzojnë Princin Charles për mospërfshirjen e Meghan Markle në postimin e ditëlindjes së Archie

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...