Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Behare Maksutaj shpallet “Miss Shqiptarja në Botë 2020”

Behare Maksutaj, është përzgjedhur “Miss Shqiptarja në botë 2020”.

Bukuroshja nga Deçani, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, ka arritur të rrëmbejë kurorën e më të bukurës në mesin e shumë vajzave.

Evenimenti është organizuar nga ‘Gecjan Group’, ndërsa pjesëmarrëse kanë qenë vajza shqiptare nga e gjithë bota.

Beharja në anën tjetër u zgjodh edhe “Miss Eleganca” në mesin e 31 vajzave sa ishin në finale.

E njëjta në një postim që ka ndarë në rrjete sociale ka falënderuar të gjithë për përkrahjen.

Postimi i plotë i Behares (pa ndërhyrje):

“Faleminderit te gjithe atyre qe me mbeshteten ne kete gare ku une u zgjodha Miss Shqiptarja ne Bote 2020

Do ta mbaj kuroren e ikones se bukuris shqiptare me shume krenari dhe do te mundohem qe te prezantoj bukurin Shqiptare denjesisht ne çdo event ku une do te jem pjese”.

Postime të ngjashme

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

T E

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...