Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Bëhet për spital një zyrtar në Fushë Kosovë

Një person zyrtar është sulmuar fizikisht gjatë ditës së djeshme në Fushë Kosovë bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Ngjarja ndodhi kur i njëjti kishte marrë një telefonatë nga një person i dyshuar i cili e kishte ftuar të takohet me të, dhe më pas ishte sulmuar nga dy persona të panjohur.

“Viktima ka marrë tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit kujdestar është inicuar rasti dhe mbetet nën hetime” thuhet ndër të tjera në raportin e Policisë.

Postime të ngjashme

Majori i KFOR-it për zjarret: Do të ofrojmë ndihmën tonë me të gjitha mjetet që i kemi

D V

Nesër mot i ndryshueshëm, të premten shtrëngata dhe shi

D V

Arrestohet një shtetas shqiptar për vënie të zjarrit pyjor në rrethinën e Gostivarit

D V

Zjarret, Osmani: Kosova është shtëpia jonë, duhet t’i ruajmë jetët e njerëzve tanë

D V

Përgjimet, Këshilli Prokurorial i Kosovës fillon procedurë disiplinore ndaj prokurores Shemsije Asllani

D V

Arrestohet një person në Mitrovicë për zjarrvënie

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...