Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bëhet virale një fotografi e djalit të Matthew McConaughey, komentohet për ngjashmërinë e madhe me aktorin amerikan

Zhurnal Ads

Pa dyshim që ‘molla nuk bie shumë larg pemës’ kur bëhet fjalë për Matthew McConaughey dhe djalin e tij të madh, Levi.

Në një postim të rrallë në rrjetet sociale të publikuar nga gruaja e aktorit fitues të ‘Çmimit të Akademisë’, Camila Alves McConaughey, shfaqet ngjashmëria e madhe e të birit me babanë.

Dhe nuk vonoi shumë derisa komentet vërshuan në lidhje me atë se sa ai duket si babai i tij, si nga pamja ashtu edhe nga shprehjet e fytyrës.

Në imazh, nënë dhe bir po shikojnë frytet e punës së tyre pasi përfunduan një pjekjeje me mikun e tyre, kuzhinierin Rocco DiSpirito.

“Pamja në fytyrat tona i thotë të gjitha … receta nga miku ynë @roccodispirito”, filloi Camila në mbishkrim.

Kjo ishte pjesë e kremtimit të familjes duke shënuar botimet e reja të Matthew, “Greenlights”, të cilat dolën këtë javë.

Ndërsa disa fansa dhe ndjekës komentuan se sa e shijshme ishte ëmbëlsira dhe se ata do të provonin recetën e saj, shumë më tepër referuan se si Levi ishte kopje e babait të tij.

“Nuk mund të ketë ngjashmëri më shumë mes tyre. Klon i babait të tij”, shkroi një ndjekës.

“Unë jam një ndjekës i ri dhe jam duke supozuar se ai është një mini – Matthew”.

“O Zot. Ai duket njësoj si Matt”.

Dhe pastaj kishte shumë prej atyre që thjesht e quanin Levi, “Mini Matt”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Nga Karaibet në Çellopek, një histori dashurie që zgjat një dekadë!

T E

Trileri me spiune “The 355” është shtyrë për vitin 2022

S.B.

Emma Roberts bëhet nënë për herë të parë

S.B.

Amber Heard përballet me ofendime të ndryshme në rrjetet sociale, pasi Johnny Depp e humbi betejën ligjore

S.B.

Pas dedikimeve romantike, Camila dhe Shawn kalojnë kohën në Miami

S.B.

Michael Douglas tregon se si u njoh me Catherine Zeta-Jones: Ishte gjithçka që shpresoja

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...