Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Bekë Berisha mirëpret dy aderime të reja në AAK

Shtabit Suprem të AAK-së iu bashkua edhe një Samuraj nga Peja, Ylli Shala dhe Adil Ahmeti nga Padalishta.

Kandidati për deputet nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka mirëpritur këta të rinj të cilët do të jenë të gatshëm të japin kontributin e tyre në AAK.

Tutje, ai është shprehur i kënaqur që po i  bashkohen rinia Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në rrugëtimin e saj drejt një të ardhme të frytshme.

Postime të ngjashme

Agani: Qeveria do të formohet në fund të marsit

T E

Vidhet vetura afër Drenasit, hajnat u futën në garazhdë dhe e morën “Pasatin”

T E

Rritet numri i rasteve aktive me Covid në Kosovë

Z H

Lajçak të hënën në Kosovë

Z H

Djali i Ibrahim Rrugovës për kryetar të ri të LDK-së!?

Z H

Ish-deputueti i VV-së: Kemi fituar mbi 50% të votave

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...