Bekim Sali vazhdon vizitat derë më derë në Seravë

Shkup, 11 tetor – Kandiati i opozitës shqiptare, Bekim Sali, ka vazhduar aktivitetet e tij duke takuar qytetarët e Çairit.
“Vizitat, derë më derë, në Seravë të shtunën na mundësuan të takojmë shumë njerëz, të bashkëbisedojmë me ta dhe t’i dëgjojmë kërkesat dhe pritjet e tyre.

 

Gjatë një pauze kishim kënaqësi që na u bashkuan edhe dy kryetarët tanë, Afrim Gashi e Ziadin Sela. Vazhdojmë…”, ka shkruar Bekim Sali.

Related posts

Gashi: BDI ndër vite nuk e përfundoi shkollën e Vizbegut

D V

VMRO-DPMNE do ta mbështesë Bekim Pocestën për kryetar të komunës së Dibrës

D V

Sadi Bexheti: Arsyeja pse jam kandiduar sot, janë qytetarët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More