Agjencia Zhurnal.mk

Bekon, vjen me një këngë dhe klip interesant në kohë koronavirusi

Këngëtari Bekon, i cili shquhet për këngët e tij artistike, ka sjell një këngë interesante për fansat e tij

Ai ka lansuar mbrëmjen e së shtunës këngën “Pishman”, një këngë që vjen si një kombinim interesant mes pop muzikës dhe rep muzikës.

Bekon, emri i të cilit shtë Bekon Mehmeti me tepër sjell këngë balada dhe artistike e jo këngë që kanë qëllim komercial.

Edhe vitin e kaluar ai kishte lansuar këngën “Katile”, një këngë që po ashtu ishte pritur mirë nga fansat e saj.

Kënga e re vjen me një videoklip interesant ku Bekon shihet në siluetë kurse teksti i këngës është i titruar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...