Agjencia Zhurnal.mk

Bella e “zhveshur” na përshëndet nga kuzhina

Ajo është njëra nga modelet më të famshme në botë.

Bella Hadid ka treguar format e saj të jashtëzakonshme në bikine derisa ka pozuar në kuzhinë, shkruan Indeksonline.Me bikini të cilat kanë dizajn të tigrit, ajo ka shfaqur trupin e saj tejet seksi përmes një fotografie të cilën e ka postuar në Instagram.

Modelja është vetën 23 vjeçare dhe është ndër modelet me të suksesshme në botë.

You May Like

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...