Bella Hadid fotografohet në Paris pak para nisjes së eventit të modës “Jacquemus”

Modelja po qëndron në Paris për javën e modës.

 

Bella, zgjodhi një veshje krejt të zezë duke iu të shmangur të brendshmeve e cila veshi një bluzë me mëngë të gjata dhe dekolte të hapur.

Ajo modeloi pjesën e sipërme të vogël me një palë pantallona të stilit lara-lara, të cilët kishin rripa rreth belit të saj të hollë.

Flokët e saj brune i la në një stil të lirë dhe mbuloi fytyrën me një maskë në përputhje me rregulloret në vend.

Bella, u aksesua me një palë syze me nuanca blu drejtkëndëshe dhe një përzgjedhje unazash të cilat ia perfeksionuan dukjen.

Related posts

A e dini cili është sekreti i familjes mbretërore britanike për lëkurën perfekte?

D V

Blero paralajmëron “Telenovela”, nesër publikohet kënga e shumëpritur

D V

Luana ndan pamje nga linja e çantave dhe kapelave “Female Power”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More