Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bella Hadid kthehet nga pushimet, josh fansat me dukjen gjatë shëtitjes në New York

Ajo sapo është kthyer në shtëpinë e saj në New York, pasi festoi ditëlindjen e 24-të me miqtë.

Por, Bella Hadid tashmë po shihet në rrugët e qytetit, aty ku po tërheq vëmendje të madhe të fansave, shkruan Daily Mail.

24-vjeçarja është fotografuar nga paparacit, ndërsa shfaqej e veshur me një fustan bezhë.

E zbukuruar me pulla ari dhe një rrip lidhës zinxhir, fustani përmbante një jakë të gjerë dhe mëngë të gjata.

Përmes kësaj paraqitje, ajo shpalosi këmbët e saj të gjata dhe të tonifikuara, për të cilat stërvitet mjaft shumë.

Ndërkaq, ajo ka rikujtuar festimet e ditëlindjes ‘tropikale’ në mediat sociale, pasi udhëtimi përfundoi javën e kaluar.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...