Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bella Hadid me plot stil rrugëve të New York-ut

Modelja e njohur fotografohet me një veshje shumëngjyrëshe.

Bella Hadid, mori vëmendjen e paparazzeve të mërkurën me daljen e saj në publik.

Modelja kishte zgjedhur një veshje  stil di pothuajse çdoherë.

24 vjeçarja, kishte veshur pantolla të markës “Playboy” dhe një xhemper të markës tjetër “Victory“.  Flokët i kishte kapur teksa mbante syze në sy dhe maskën për mbrojtje ndaj koronavirusit. Hadid e kompletoi dukjen me një çantë që mbante në krahë.

Ndryshe, Bella së fundi ka publikuar postime në Instagram ku shihej duke shijuar borën në New York City./Lajminet/

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...