Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bella Hadid mohon të jetë nën ndikimin e lëndëve narkotike – Tregon arsyen e largimit nga rrjetet sociale

Modelja e njohur, Bella Hadid, gjatë ditës së djeshme (e enjte) ka mohuar se është nën ndikimin e lëndëve narkotike.

Një gjë e tillë erdhi pas një postimi në rrjetin social Instagram, ditë pasi ajo kishte vendosur të pauzojë së publikuari imazhe, shkruan Daily Mail.

24-vjeçarja në  një fotografi kishte grumbulluar disa kristale, duke vënë në përshkrim një mesazh mjaft interesant.

Bella kishte shkruar se është më shumë instrument i paqes dhe dashurisë, duke hedhur poshtë spekulimet rreth saj.

“Pata nevojë që të largohem [nga rrjetet sociale] për të reflektuar dhe të mësojë më shumë për veten time, do të ishte shumë ta sqaroja në këto momente”, u shpreh ajo.

Ndonëse ajo qëndroi larg kamerave, thuhet se Hadid kohën më të shumtë e kaloi duke kalëruar, rutinë kjo familjare e saj.

Postime të ngjashme

Lei Kraja tregon futbollistin më simpatik shqiptar, ndërsa thotë se nuk del me meshkuj më të rinj në moshë

D V

Shkurte Gashi publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë, në fund vjen edhe një imazh i djalit

D V

‘Thjesht dua të jem e lumtur’ – mesazhi i Encës në pozën provokuese

D V

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur

D V

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...