Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bella Hadid nuk kursehet, pozon vetëm me të brendshme

Ajo është një nga top modelet në botë, ndërsa po vazhdon në hapat e njëjtë sikurse të motrës dhe nënës së saj.

Fjala është për Bella Hadid, e cila ka ‘pushtuar’ pistat e modës, ndërsa konsiderohet si personazhi më me famë, shkruan Daily Mail.

23-vjeçarja së fundmi në një postim në rrjetin social Instagram ka mahnitur fansat me dukjen, teksa ka ekspozuar më shumë nga trupi i saj.

https://www.instagram.com/p/CF48_NQAL-S/?utm_source=ig_web_copy_link

E veshur me të brendshme nga linja e këngëtares Rihanna, “Sevage X Fenty”, ajo ka theksuar linjat e formësuara trupore.

Krejt kësaj dukje ekstravange Bella i ka shtuar edhe disa aksesorë, derisa në qafë dhe në dorë mbante lidhëse nga diamanti.

https://www.instagram.com/p/CF3BzfJAJgj/?utm_source=ig_web_copy_link

Flokët brune i kishte të stiluara në mënyrë mjaft të veçantë, gjysmën prej tyre të lidhura e gjysmën të bëra kaçurrele.

Theksojmë se ajo së fundmi ka realizuar edhe fotosesione të tjera për fushtën e re të ‘Versace’.

https://www.instagram.com/p/CF3Aj3UA1fd/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...