Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bella Hadid shfaqet atraktive me veshjen unike në aeroportin e Milanos

Ajo së fundmi ka qenë duke marrë vëmendje me pjesëmarrjen në pistat e modës së ‘Michael Kors’ në New York.

Por, Bella Hadid tashmë është parë në aeroportin e Milanos, ku u vërejt me një veshje shumë të thjeshtë, shkruan Daily Mail.

24-vjeçarja po bëhej gati për të bërë testin e COVID-19, i cili i duhet për të udhëtuar nga vendi në vend.

Bukuroshja brune zgjodhi që të vishet me pantallona të thjeshta, duke i përshtatur me një bluzë të zezë.

Për shkak të krizës globale, Bella zgjodhi që të mbante një maskë mbrojtëse me ngjyrë të zezë.

Syzet dhe kapela që kishte mbajtur, bëri që fytyra e saj mezi të njihet nga paparacit që po e fotografonin.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...