Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beltina sjell projektin muzikor “Ma Nale”

Skenës muzikore vazhdojnë t’i shtohen artistë dhe artiste të reja me mjaft ambicie.

Artistja e re nga Gjakova Beltina Feraj ka publikuar projektin e saj të parë të shoqëruar me videoklip, “Ma Nale”.

Teksti i këngës është shkruar nga Beltina&Diamant Sinanaj, orkestrimi nga Nurteel, ndërsa producent ka qenë Afrim Kolgeci.

Videoklipi i këngës është realizuar nga Time Pictures, derisa për dukjen e këngëtares janë përkujdesur Albina Dyla e Arbër Bytyçi.

Duke qenë projekti i parë, këngëtarja deri më tani ka arritur mjaft sukses me mbi 60 mijë shikime në kanalin Youtube.

Postime të ngjashme

Vdes nga kanceri nëna e Melinda Ademit

T E

Sadik Ukaj- Sadi gati për super projektin “Oj nana jem”

T E

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...