Agjencia Zhurnal.mk

Bën vetëvrasje në ballkonin e shtëpisë së tij një person në Prizren

Një person është gjetur pa shenja jete në ballkonin e shtëpisë së tij dje rreth orës 13:15 në fshatin Skorrobishte të komunës së Prizrenit.

Ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e viktimës, dhe i njejti me vendim të prokurorit  është dërguar në IML për obduksion.

“Fsh. Skorrobishte, Prizren 02.07.2020-13:15. Është raportuar se në ballkonin e shtëpisë e tij është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Njësit relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, kurse ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport të policisë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!