Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Benjamin Kololli vesh fanellën e Real Soceidadit

Benjamin Kololli ende nuk ka gjetur klub të ri.

Mesfushori kosovar përfundoi karrierën te Zurichu pas 3 vitesh.

29-vjeçari ka postuar në Instagram një fotografi nga fitnesi ku shihet me fanellën e Real Sociedadit.

Ndoshta Spanja mund të jetë destinacioni i ardhshëm i Kolollit.

Postime të ngjashme

Roma dhe Atalanta monitorojnë mbrojtësin Uduokhai

D V

Giroud ka arritur te Milani dhe i ka filluar stërvitjet

D V

Merr fund pritja 97 vjeçare e Filipineve për medaljen e artë – ëndrrën e realizoi Hidilyn Diaz

D V

Zyrtare: Unitedi arrin marrëveshje me Realin për transferimin e Varane

D V

Me rikthim sensacional, Teuta kualifikohet në raundin e tretë të Ligës së Konferencës

D V

Incident në Lojërat Olimpike: Sporti debutues, skejtbordi sa nuk i solli lëndime të rënda Angelo Narvaezit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...