Agjencia Zhurnal.mk

Bentley me një pamje mjaft luksoze pas ridizajnimit të tij

Bentley ka vendosur të ridizajnojë modelin e saj SUV dhe i ka dhënë asaj edhe më shumë luks.

Bentley

ka ridizajnuar modelin e tij SUV, duke i dhënë asaj një pamje mjaft moderne, transmeton Telegrafi.

Brendësia e makinës, përkatësisht pjesa e përparme ka një ekran 10.9 inçësh.

Pasagjerët e pasëm kanë sa më shumë hapësirë ​​brenda makinës. Pasagjerët e pasëm gjithashtu kanë një ekran, në formën e një tablete.

Gama e motorit ka mbetur e njëjtë: motor 4.0 turbo V8, që i jep makinës 550 kuaj fuqi dhe 770 Nm.

Shpejtësia maksimale e kësaj makine është 305 km / h.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...