Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bëri debutimin në skenë tre vite më parë, Rina Balaj falënderon fansat për përkrahje

Ajo sot tre vite më parë bëri debutimin në skenën muzikore shqiptare.

Fjala është për reperen tashmë të njohur, Rina Balaj, e cila filloi karrierën si pjesë e labelit “On Records”.

Të parën këngë e solli në bashkëpunim me artistin Endri në dhjetor të vitit 2017 të quajtur, “Janari”.

Duke qenë se kanë kaluar tri vite si pjesë e estradës, artistja nga Istogu ka falënderuar të gjithë ata që e përkrahën në rrugëtimin e saj.

“3 vite më parë unë publikova këngën e parë, faleminderit te gjithë njerëzve që më përkrahën dhe besuan në rrugën time. Kurrë nuk do të ju lë. E bekuar”, ka shkruar ajo në një postim të ndarë në InstaStory.

Megjithatë, 21 vjeçarja vitin e kaluar (2019) u largua nga grupi i lartpërmendur nga menaxhimi i Met Elshanit, për të vazhduar si artiste e pavarur.

Përgjatë kësaj kohe, Rina solli një sërë projektesh të suksesshme, përfshirë këtu edhe bashkëpunimet me emra të mëdhenj të muzikës shqiptare.

Postime të ngjashme

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

“Pa maska dhe pa distancë sociale” – “Brit Awards 2021” do të ketë katër mijë pjesëmarrës

S.B.

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

S.B.

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...