Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bëri operacion plastik? Demi Moore nuk njihet në sfilatën e “Fendi”

Demi Moore, 58 vjeçe, ndez thashethemet e operacionit plastik pasi dukej ‘e panjohur dhe asgjë si vetja’ në sfilatën e Fendi.

Demi Moore ndezi thashethemet e operacionit plastik ndërsa goditi pistën e “Fendi” duke u dukur e panjohur, shkruan The Sun.

Fansat besuan se 58-vjeçarja kishte bërë punë pasi u shfaq në Javën e Modës në Paris të mërkurën.

Aktorja tronditi fansat kur u shfaq në pararelë me një xhaketë dhe pantallona të gjera, të kombinuara me atë ngjyrë, të shoqëruar edhe me vathë.

Ndërsa bën debutimin e saj në pistë, shumë njerëz vunë re se ajo duket ndryshe dhe mollëzat e saj u dukën shumë si më parë.

Fansat në Twitter diskutuan pamjen e re të Demit, një prej tyre shkruan “Nuk i ngjan asgjë si Demi Moore. Dhe nëse është Demi Moore, ajo që i bëri kirurgu asaj është një shaka”.

Një tjetër pyeti “Çfarë i bëri Demi Moore fytyrës së saj?!?!”.

Krahas një fotografie të aktores, një përdorues tjetër i Twitter shkroi: “Ummmm… Çfarë dreqi ndodhi me fytyrën e Demi Moore? (Unë e di se është rezultat i një operacioni kozmetik gjatë gjithë jetës, por, seriozisht… çfarë dreqi).”

Të shumta ishin komentet e tilla drejtuar Moore.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...