Berisha kërcënon Bashën me përgjime: Në iPad kam regjistruar bisedat me të në zyrë!

Sali Berisha tha sot nga Shkodra se ka prova që Lulzim Bashës ndër vite i ka kërkuar dorëheqjen. Ai tha se në iPad-in e tij ka ‘dokumente’ që faktojnë se bisedat me Bashën në zyrë.

 

“Në këtë iPad kam shumë dokumente, që faktojnë se Lulzim Bashës i kam thënë në zyrën time shumë gjëra. Ato gjëra që keni kërkuar ju.

I kam kërkuar dorëheqjen në 2017 sepse rezultati i zgjedhjeve ishte rekordi më i zi. Por s’e kam sulmuar kurrë publikisht. Ky është gabimi im” – tha Sali Berisha në Shkodër.

Related posts

Kuvend/ Rama-Bashës: Ajo që po ndodh me PD, fundi i partisë! Nuk bëhet opozitë duke iu referuar ustait tënd

D V

Pas përjashtimit të Sali Berishës, ambasadorja Kim i shkon në zyrë Lulzim Bashës

D V

Vranësira dhe reshje shiu në Shqipëri

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More