Berlusconi lidhet me deputeten e re. Urimi Martas për 85-vjetorin e tij: Dashuria ime, gëzuar ditëlindjen

Vesi del me shpirtin thotë një fjalë e urtë, dhe Silvio Berlusconit duket kështu do t`i ndodhë me femrat. Në moshën 85- vjeçare, ish- kryeministri italian nuk është dorëzuar, pork a gjetur një dashuri të re: bëhet fjalë për deputeten bukuroshe 31- vjeçare Marta Fascina.

 

Fascina është deputet e partisë së tij, Forza Italia që prej vitit 2018. Ishte ajo vetë që publikoi foton e tyre bashkë, ku i përcjell atij urimin për ditëlindje me këto fjalë: “Dashuria ime, gëzuar ditëlindjen”, shkruan ajo. Berlusconi festoi ditëlindjen një ditë më parë, ndërkohë që Marta zyrtarizoi marrëdhënien e tyre me foton e publikuar në rrjetet sociale.

Kishte kohë që flitej për një romancë mes tyre, por vetëm dje ajo është bërë zyrtare me foton e publikuar nga Fascina.

Related posts

Arta Elezaj ekspozon linjat në bikini nga pushimet

D V

Ka fituar zemrat e gjithë shqiptarëve, aktorja turke shpallet si gruaja më e bukur në botë

D V

Justin Bieber reklamon produktin e ri të markës ‘Balenciaga’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More