Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Bernardeschi infektohet me koronavirus

Kombëtarja e Italisë është bërë vatër e infeksionit me COVID-19.

Shumë futbollistë të grumbulluar me “Azzurët” kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, teksa të tjerë ende po dalin.

Rasti i fundit i lajmëruar para pak minutave vjen nga kampi i kampionit në fuqi të Italisë, Juventusit.

Federico Bernardeschi është futbollisti i radhës që është infektuar me virusin COVID-19.

Kjo është pa dyshim një mungesë e madhe për “Zonjën e Vjetër” e cila s’do ta ketë në dispozicion në këtë periudhë të rëndësishme një yll të skuadrës.

Postime të ngjashme

Angli 0-0 Skoci, notat e lojtarëve: James dhe Mount më të mirët

Dafina Vidishiqi

Mbyllet pa gola ndeshja mes Anglisë dhe Skocisë

Dafina Vidishiqi

Morata: Nuk është asgjë nëse tifozët më vërshëllejnë, jam më i motivuar se kurrë për Poloninë

Dafina Vidishiqi

Zyrtare: Simonovski nënshkruan me Dritën

Dafina Vidishiqi

Prishtina akomodohet në Tiranë para ndeshjeve të raundit preliminar në LK

Dafina Vidishiqi

Pa gola pas 45 minutave të para në derbin britanik

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...