Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bes Kallaku publikon këngën e re “Lele”

Aktori dhe këngëtari i njohur shqiptar, Bes Kallaku, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Lele” mban titullin kënga e tij, të cilën ia ka dedikuar të gjitha vajzave me flokë kaçurrela.

Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale, teksa refreni është marrë nga “Lele kaçurrele” e grupit Aurora.

Tekstin e ka shkruar vet Kallaku, ndërsa për producimin është përkujdesur Marenglen Boja.

Videoja atraktive i është besuar produksionit të njohur ‘FullMoon Production”.

Besi ka pak vite që është futur në muzikë, por ka sjell një sërë projektesh të suksesshme që u admiruan edhe nga publiku.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...