Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

BESA fillon riorganizimin e degës së Bogovinës, themelohet nëndega në Pirok

Shkup, 17 qershor – Lëvizja BESA sonte filloi me ristrukturimin e degës së saj në degën e Bogovinës, me ç’rast themeloi nëndegën në Pirok.

“Sonte filluam me riorganizimin edhe në degën e Bogovinës, me ç’rast u mbajt kuvendi themelues i nëndegës së Lëvizjes BESA në fshatin Pirok.

Në prani të sekretarit organizativ Adnan Azizi dhe nënkryetarit të Lëvizjes BESA Abdush Demiri, kuvendi zgjodhi Visar Halitin për kryetar të nëndegës.

Me konsolidimin e strukturave, BESA është gjithandej dhe çdo ditë e më shumë po bëhet më e fortë!“

Postime të ngjashme

Vetëm 30% e territorit të vendit ka kanalizime

D V

Bexheti: Caku i radhës për Arbreshën mbetet Olimpiada 2024 në Paris

D V

Gjevgjelia dhe Demir Kapia sot regjistruan 43 gradë celsius, temperaturat vazhdojnë të jenë të larta

D V

Mariçiq: Do të ketë përmirësime në Kodin zgjedhor, pres të votohet nga mesi i gushtit

D V

Pendarovski: Ende jemi të robëruar në të kaluarën

D V

Spasovski: Mbi 15 mijë qytetarë nuk mund t’i marrin letërnjoftimet, për shkak të bllokimit të Ligjit në Kuvend

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...