Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Besa, pra, mund të ketë shumë në këtë botë, atdheu është vetëm një”- Rama poston shprehjen e Çajupit

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Facebook një shprehje të Andon Zako Çajupit.

“Besa, pra, mund të ketë shumë në këtë botë, atdheu është vetëm një”- është shprehja e publikuar nga Rama. Postimi shoqërohet me shkrimin: Fjalë të çmuara!

Postimi i Ramës:

Postime të ngjashme

“Asnjë rast me COVID në Tiranë”, Manasterliu publikon shifrat: Ja sa vaksinime janë kryer deri më tani në vend

Dafina Vidishiqi

Vetëm tri raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Ndihmës Sekretari i Shtetit Reeker do të vizitojë Italinë, Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Dafina Vidishiqi

Paralajmërim për të shkarkuarit nga vetingu: “Do të hetoheni dhe do t’ju sekuestrohet pasuria”

Bekim Laçi

Lëvizja drejt Greqisë, MEPJ informon shqiptarët: Çfarë duhet të dini para se të udhëtoni

Bekim Laçi

Manastirliu: Ulim fashën e vaksinimit në +50 vjeç

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...