Agjencia Zhurnal.mk

Besa publikon bashkëpunimin e ri “Don” me artistin grek Illeoo

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, paralajmëroi publikimin e klipit të saj më të ri pak ditë më parë, por që për shkak të probleme teknike, publikimi u shty për pak shumë kohë.

Tani projekti i titulluar “Don” është i gatshëm për publikun dhe vjen në bashkëpunim me artistin grek, Illeoo.

Muzika është realizuar nga vet Besa, gjersa orkestrimi i është besuar producentit Kledi Bahiti.

Tekstin e këngës e kanë shkruar vet dyshja interpretuese dhe brenda këngës gërshetohen katër gjuhë: anglisht, shqip, spanjisht dhe greqisht.

Kënga është realizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Shqipëri.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit Shiva Pictures.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...