BESA shkon në zgjedhje me slloganin “ME KA KREJT”

Shkup, 2 shtator – Lëvizja BESA në zgjedhjet lokale të 17 tetorit do të paraqitet me slloganin ME KA KREJT. Shefi i shtabit të kësaj partie Arjanit Hoxha këtë e ka komunikuar gjatë Kuvendit të Degës së Çairit.

 

“Do ishte e udhës ta shpalos slloganin ne Tetovë por pasi që sot u konfirmua edhe kandidatura e Kastriot a dihet se kemi kandidat kryetarin per Tetove dhe Fadilin per Gostivar e kam patjeter te tregoj se sllogani jone eshte “me ka krejt” sepse kesaj fushate i kemi hyre me ka krejt” ka thënë Hoxha. Lëvizja BESA në këto zgjedhje ka vënë krejt kapacitetin e saj, duke garuar me strukturën më të lartë.

Lideri i partisë Bilall Kasami kandidon për të parin e Tetovës, nënkryetari Fadil Zendeli në Gostivar, ndërsa nënkryetari tjetër Kastriot Rexhepi do të sfidoj Çairin. Me këtë vërehet se për BESËN këta zgjedhje kanë të rëndësi të veçantë.

Related posts

PDSH zyrtarizoi kandidaturën e Renata Elezit për Komunën e Gostivarit

D V

Editorial/ Me çka do të ankohen partitë për humbjen e zgjedhjeve pas sigurimit të fingerprintëve?

Z H

Janë përcaktuar marrëveshjet të cilat do të nënshkruhen në mbledhjen e përbashkët me Qeverinë e Kosovës të enjten

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More