Agjencia Zhurnal.mk

BESA takim me banorët e Vaksincës, prezent edhe Bilall Kasami

Likovë, 16 nentor – Sonte kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami së bashku me sekretarin organizativ, Adnan Azizi dhe sekretarin gjeneral Arjanit Hoxha, kanë qëndruar në fshatin Vaksincë të Likovës, ku kanë bashkëbiseduar me banorët e këtij fshati. Njëherit, u zgjodh edhe kryetari i nëndegës së Vaksincës, Nuran Ramadani.

Përndryshe, Likova kohëve të fundit ka shprehur interesim të madh për BESËN.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...