Besi dhe Xhensila kujtojnë përvjetorin e martesës me foton e ëmbël nga plazhi

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Sot për ta është një ditë e veçantë, pasi festojnë përvjetorin e martesës së tyre.

 

Ka qenë Besi që e ka kujtuar këtë ditë, përmes një fotoje të publikuar në Instagram, ku shfaqen nga pushimet.

“Gëzuar përvjetorin Xhensila Myrtezaj”, ka shkruar aktori i humorit krahas imazhit të ëmbël.

Kujtojmë që çifti kanë së bashku një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin e veçantë, Ajka.

Related posts

Butrint Imeri po vjen me një baladë, ndan disa sekuenca nga kënga e re

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Genta Ismajli flet për herë të parë për shtatzëninë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com