Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

Prezantuesja dhe aktorja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi, festoi ditëlindjen e 35-të.

Me këtë rast, urimet kanë qenë të shumta nga miqtë e ndjekësit që mban në rrjete sociale.

Një i tillë nuk ka munguar as nga bashkëshorti i saj, aktori Besnik Krapi.

Ky i fundit ka publikuar një fotografi të përbashkët në Instagram dhe ka zgjedhur fjalët më të bukura për partneren e tij.

“Edhe gjithë botën me të dhënë dhuratë prapë hubi, pasi ma ke dhuruar Emin. Jam dorëzu. Gjithë je në avantazh. Lutem që kur Emi e festoon 35 ke me qenë e bukur njëjtë sikur sot e do të duhemi akoma më shumë se sot. Të dua e urime”, kanë qenë fjalët e aktorit nga Prizreni.

Besniku dhe Jonida ndërkohë janë së bashku pothuajse prej shumë vitesh.

Të njëjtit gjatë vitit të kaluar mirëpritën një vajzë të quajtur, Emi.

Postime të ngjashme

Jennifer Lawrence e entuziazmuar me rikthimin e “Beniferit”

S.B.

Azet lanson këngën e re “Unë jam”

S.B.

Noizy paralajmëron albumin e katërt me radhë

S.B.

Motra e Dua Lipës mbush 20 vjet, “jam me fat që të kam”

S.B.

Robert De Niro lëndon këmbën, por jo gjatë xhirimeve të filmit

S.B.

Arbenita Ismajli: Nuk mund të besoj akoma se jam bërë nënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...