Bexheti në takim me banorët e Paniçarit

Shkup, 12 tetor – Kryetari i Komunësnsë Sarajit Blerim Bexheti, i cili garon edhe për një mandat për të parin e Sarajit sot vizitoi vendbanimin Paniçar, ku diskutuan kërkesat dhe nevojat e vendbanimit.

 

Banorët e Paniçarit gjithnjë kanë dhënë mbështetje për të realizuar projektet tona dhe neve u jemi mirënjohës për mirkuptimin dhe mbështetjen që na japin.

Në mandatin tonë katër vjeçar ju siguruam që do të bëjmë projektimin dhe realizimin e rrugës kryesore me 4km asfalt,përfundimi i ndërtimit të objektit të shkollës fillore si dhe instalimin e rrjetit të ndriçimit publik- thotë Bexheti

Related posts

Mishel: Ballkani Perëndimor ka rëndësi strategjike për BE-në

D V

Më 28 dhe 29 korrik në Shkup mbahet takim Zaev, Rama dhe Vuçiç

Z H

Ahmeti takon ambasadoren amerikane Bërns: Ndajmë të njejtat prioritete me administratën amerikane

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More