Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Bexheti: Përfundon bekatonizimi i 2 rrugëve në vendbanimin Kondovë

Shkup, 18 qershor – Kryetari i Komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, ka njoftuar se ka përfunduar bekatonizimi i dy rrugëve në Kondovë, trasnmeton TetovaSot.

“ Përfundon bekatonizimi i 2 rrugëve në vendbanimin Kondovë
 Rruga nr.4 – Janë montuar gjithsej 1300 m2 pllaka bekatoni
 Rruga nr.3 – Janë montuar gjithsej 1200 m2 pllaka bekatoni
Vazhdojmë në përmirësimin e infrastrukturës rrugore në të gjithë vendbanimet е Komunës së Sarajit” thuhet në njoftimin e Bexhetit.

✅ Përfundon bekatonizimi i 2 rrugëve në vendbanimin Kondovë🚧 Rruga nr.4 – Janë montuar gjithsej 1300 m2 pllaka bekatoni🚧 Rruga nr.3 – Janë montuar gjithsej 1200 m2 pllaka bekatoniVazhdojmë në përmirësimin e infrastrukturës rrugore në të gjithë vendbanimet е Komunës së Sarajit_______________________________________✅ Заврши бекатонизацијата на 2 улици во населеното место Кондово🚧 Улица бр.4 – Монтирани се вкупно 1300 м2 бекатон плочки🚧 Улица бр.3 – Монтирани се вкупно 1200 м2 бекатон плочкиПродолжуваме да ја подобруваме патната инфраструктура во сите населени места во Општина Сарај

Posted by Blerim Bexheti on Friday, June 18, 2021

Postime të ngjashme

Vetëm 30% e territorit të vendit ka kanalizime

D V

Bexheti: Caku i radhës për Arbreshën mbetet Olimpiada 2024 në Paris

D V

Gjevgjelia dhe Demir Kapia sot regjistruan 43 gradë celsius, temperaturat vazhdojnë të jenë të larta

D V

Mariçiq: Do të ketë përmirësime në Kodin zgjedhor, pres të votohet nga mesi i gushtit

D V

Pendarovski: Ende jemi të robëruar në të kaluarën

D V

Spasovski: Mbi 15 mijë qytetarë nuk mund t’i marrin letërnjoftimet, për shkak të bllokimit të Ligjit në Kuvend

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...