Bexheti: Përfunduam bekatonizimin e dy rrugicave në vendbanimin Rashçe (FOTO)

Shkup, 3 korrik – Kryetari i Komunës së Sarajit, Blerim Bexheti përmes faqes së tij zyrtare në rrjetin social Facebook njoftoi se Komuna e Sarajit ka përfunduar procesin e bekatonizimit të dy rrugicave në vendbanimin Rashçe, njëra me sipërfaqe prej 700 m2 dhe tjetra prej 500 m2.

 

Ai poashtu ka potencuar se Komuna e Sarajit vazhdon të mbetet e përkushtuar në misionin për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në të gjitha vendbanimet tjera duke qenë kështu gjithmonë në shërbim të jetës më cilësore të qytetarëve.

.

Related posts

OBRM-PDUKM i bën thirrje LSDM-së të mbështesë Rezolutën në Kuvend

D V

Osmani: Për BDI-në është e pranueshme çdo datë për zgjedhje në të cilën dakordohen partitë politike

Z H

Debat publik për korrupsionin në jurisprudencë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com