Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

Ata kanë qëndruar fuqishëm si çift që nga fillimi i viteve 2000.

Dhe Beyonce e Jay-Z treguan se ishin të lumtur si kurrë më parë gjatë një udhëtimi të përbashkët së fundmi në Las Vegas, i cili shënoi 13 vjetorin e martesës së tyre.

Këngëtarja e “Black Is King”, 39 vjeçe, ndau një seri imazhesh në llogarinë personale në Instagram për t’i dhënë fansave të saj një vështrim të brendshëm në largimin romantik të çiftit.

Në bazë të imazheve, kishte shumë shkëlqim të pamjes rrathë të mëdhenj diamanti e veshje të mrekullueshme.

E veshur në një kostum kuq e zi e me syze të veçanta, Beyonce dukej në formë të mahnitshme.

Jay Z në anën tjetër kishte të veshur një triko të zezë dhe syze të po së njëjtës ngjyrë.

Ylli shijoi një kafe tjetër teksa ylli i “Big Pimpin” kaloi kohë cilësore me gruan e tij, me të cilën u martua në 2008.

Bey dhe Jay kanë tre fëmijë së bashku: vajza Blue Ivy Carter, nëntë vjeçe, dhe binjakët Rumi dhe Sir, tre vjeçë.

Postime të ngjashme

Jennifer Lawrence e entuziazmuar me rikthimin e “Beniferit”

S.B.

Azet lanson këngën e re “Unë jam”

S.B.

Noizy paralajmëron albumin e katërt me radhë

S.B.

Motra e Dua Lipës mbush 20 vjet, “jam me fat që të kam”

S.B.

Robert De Niro lëndon këmbën, por jo gjatë xhirimeve të filmit

S.B.

Arbenita Ismajli: Nuk mund të besoj akoma se jam bërë nënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...