Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beyonce publikon foto të rralla me fëmijët në Instagram

Këngëtarja Beyonce ka ndarë fotografi nga albumi familjar.

Të mërkurën, 39-vjeçarja fituese e çmimit Grammy, ka ndarë fotografi me tre fëmijët e saj në Instagram pa ndonjë mbishkrim. Bëhet fjalë për vajzën e saj Blue Ivy dhe fëmijët e saj binjak Rumi dhe Sir.

Fotografia e parë është një selfie të një nëne krenare afër Blueit, e cila mban syze të kaltra. Një tjetër fotografi tregon familjen në një restorant në Nobu Malibu.

Në një fotografi të rrallë të binjakëve, Beyonce tregon Rumin dhe Sirin.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...